Hakkımızda

Kent kültürüne uyumlu, insan odaklı mimariyi temel alan Mandarins, değişen yaşam koşulları ve farklılaşan talepler doğrultusunda yaşam kalitesini artıran ve çevresine değer yaratan projeleri hayat geçirmeyi hedeflemektedir.

Modern bir yaşam merkezinden beklenen tüm özellikleri eksiksiz hayata geçirirken detaylarda farklılaşan Mandarins, birinci sınıf malzeme, işçilik ve özgün mimari tasarımla yaşam konforunu ileriye taşımakta, çağdaş teknolojilerle doğru çözümler geliştirerek ev keyfini zirveye taşımaktadır.

Mandarins, proje geliştirmeye özel lokasyon seçimiyle başlamakta, farklı yaşam tarzlarının tercih ettiği özellikleri bire bir hayata geçirmekte ve projenin her aşamasında detaylarda yaşam konforunu öne çıkarmaktadır. Proje tamamlandığında ise yaşam merkezinde hayatı her bakımdan kolaylaştıran özel hizmetlerle benzeri olmayan bir modeli kullanıma sunan Mandarins, inşaat sektörüne yenilikçi bir vizyon kazandırmaktadır.

Mandarins, inşaat, beton ve armatür sektörlerinde uzun yıllardır faaliyet gösteren 3 ortak tarafından kurulmuştur.

 

Değerlerimiz

Tasarım değeri yüksek projeleri hayata geçirme hedefiyle faaliyet gösteren Mandarins, insan odaklı mimari yaklaşımını iç mimariye de yansıtmakta, konut sahiplerine ve kent kültürüne değer kazandıran projeleri gerçekleştirmektedir.

Çağdaş mimari yorumları konut sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda projelendiren Mandarins, yaşam standartları geliştirmekte, detaylara odaklanarak titiz mimarlık ve mühendisliklik uygulamalarını gündelik hayata taşımaktadır.

Mimari tasarıma yeni bir model, gündelik yaşamın ihtiyaçlarına ise hayatı kolaylaştıran yorumlar getiren Mandarins, çağın mimari anlayışını yenilikçi boyutlarıyla konut sahiplerinin hizmetine sunmaktadır.